DRĒBJU LĀDE

Priekšlaicīgas dzemdības gandrīz vienmēr sākas negaidīti, reizēm pat 3 mēnešus pirms noteiktā laika, tad mazulim nepieciešamās lietas vēl nav sarūpētas. 

Priekšlaikus dzimušiem bērniņiem pārsvarā nepieciešams 38. un 44. izmēra apģērbs, kas nopērkams vien pāris veikalos, bieži vien nemaz nav pieejams un ir ļoti dārgs. Mūsu steidzīgiem bērniņiem var būt nepieciešams daudz mazo drēbīšu, bet, ja piedzimuši dvīnīši vai pat trīnīši - viss dubultā vai pat trīskārši. Taču arī šie mazuļi no savām vismazākajām drēbītēm izaug ļoti ātri, un tās joprojām ir ļoti labā stāvoklī, tādēļ tās iespējams nodot citiem.

Drēbju lāde dod iespēju priekšlaikus dzimušo bērnu vecākiem uz laiku saņemt lietošanā mazulim nepieciešamo apģērbu - bez atlīdzības, atvieglojot vecāku praktiskās rūpes jau tā sarežģītajā sākumposmā, kad satraukumu un raižu ir pārpārēm. Kad pašas mazākās drēbītes bērniņam vairs nav nepieciešamas, tās nodod atpakaļ biedrībai Esmu klāt, un mēs parūpējamies, lai tās noderētu vēl kādam steidzīgajam mazulim.

Paša mazākā izmēra apģērbu, kad tas bērniņam vairs nav vajadzīgs, reti, kad var nodot tālāk radu un draugu bērniem, kā to bieži dara ar lielāka izmēra drēbītēm. 

Drēbju lāde sadarbībā ar Latvijas dzemdību nodaļām un Jaundzimušo intensīvās terapijas nodaļām, parūpēsies, lai šie apģērbi sildītu vēl vairāk mazās sirsniņas.


KĀ SAŅEMT “DRĒBJU LĀDES” APĢĒRBU?

Ja esi vecāks priekšlaikus dzimušam mazulim, un vēlies saņemt apģērbu no Drēbju lādes, lūdzu, sazinies ar mums, rakstot ziņu uz e-pastu esmuklaat@gmail.com norādot savu telefona numuru. Mēs ar Tevi sazināsimies.

  • Drēbju lādē ir pieejami tikai labā stāvoklī esoši, tīri un kārtīgi apģērbi.
  • Apģērbs tiek piešķirts uz laiku līdz 3 mēnešiem, ar pienākumu to nodot atpakaļ biedrībai, kad pagājuši 3 mēneši vai apģērbs vairs nav nepieciešams. Ja apģērbs nepieciešams ilgāku laika periodu, pēc 3 mēnešiem iespējams vienoties par tā papildu izmantošanas laiku.
  • Apģērbs tiek nodots lietošanā bez maksas.
  • Pirms apģērba izsniegšanas tas tiek izmazgāts ar zīdaiņiem piemērotu veļas mazgāšanas līdzekli (veic biedrība Esmu Klāt).


KĀ PIEPILDĪT “DRĒBJU LĀDI”?

  •  Dāvināt 38., 44. un 50. izmēra apģērbu, kas ir labā stāvoklī un Tavam mazulim vairs nav nepieciešams;
  • Ja esi čaklām rokām, pašūt apģērbu pats;
  • Atbalstīt projektu finansiāli, ziedojot jauna un/vai lietota apģērba iegādei.
  • Ja vēlies ziedot apģērbu, lūdzu, sazinies ar mums, rakstot uz epastu esmuklaat@gmail.com, privātu ziņu uz mūsu Facebook vai Instagram kontu.
  • Mazuļiem nepieciešamais apģērbs (38., 44., 50. izmērs):

 Bodiji (vislabāk atverami sānos)

Bikses

 Rāpulīši/pidžamas

 Cepurītes (izmērs 25-36 cm)

 Jaciņas

 Zeķītes (īpaši vilnas)

 Kokoni

 Kombinezoni


Ja vēlies atbalstīt projektu finansiāli, būsim pateicīgi par ziedojumu uz mūsu bankas kontu, ar norādi DRĒBJU LĀDEI

Mūsu rekvizīti:

Biedrība “Esmu klāt”
Reģistrācijas Nr. 40008265026
Konta Nr. LV81UNLA0055000343961