BIEDRĪBAS KONTAKTI

Reģistrācijas Nr.40008265026
Konts: LV81UNLA0055000343961
Juridiskā adrese: Rīga, Ieriķu iela 58-94

Tālrunis: 26374948


SANITA ZIEDIŅA

Sanita Ziediņa, biedrības ''Esmu Klāt'' dibinātāja. Dzimusi un augusi deviņu pakalnu pilsētā - Talsos. Sieva, mamma trīs burvīgiem dēliem. Pašas pieredze mudināja nodibināt priekšlaikus dzimušo bērnu vecāku biedrību.

Dzīves moto: “ Optimists redz iespēju katrās briesmās, pesimists redz briesmas katrā iespējā.” (Winston Churchill)UNA UPENA

Biedrības "Esmu Klāt" vadītāja. 

Mamma mazajam Oliveram, kas 2019.gadā pasaulē nāca 28.grūtniecības nedēlā pēc 7 nedēļu stingra gultas režīma, kas deva iespēju lēnām galvā un sirdī iesakņot domu, ka mazulis var piedzimt pirms laika. 

Mazajiem cīnītājiem vajag vecāku ticību un mīlestību, tad viņi gāzīs kalnus, jo ir spēcīgāki kā mums izskatās.

 


INGA HOFMANE

Biedrības “Esmu klāt” valdes locekle. Dvīņu puiku Patrika un Olivera mamma, kuri dzima 33. grūtniecības nedēļā. Moto, kas iedvesmo: “Kur ir griba, tur ir ceļš.”

SINTA VOROPAJEVA

Varavīksnēna Kristena mamma, kurš dzimis 28 grūtniecības nedēļā. Moto pēc kura dzīvoju: “Pasmaidi un viss izdosies. “

Dace Kalnmeiere - Bērziņa

Kļūšana par mammu priekšlaikus dzimušam bērniņam bija notikums, kas pamudināja apvienot vēlmi palīdzēt citiem un aizrautību, organizējot dažādus projektus un pasākumus.

PIEVIENOJIES BIEDRĪBAI "ESMU KLĀT"

Lai iestātos biedrībā, lūdzu aizpildiet ANKETU. Aizpildīto pieteikuma anketu, lūdzu, sūtiet pa pastu uz biedrības pasta adresi (Rīga, Jaunciema gatve 8G, LV-1024) vai uz biedrības elektroniskā pasta adresi esmuklaat@gmail.com

JA TEV IR KĀDI JAUTĀJUMI ATTIECĪBĀ PAR DALĪBU BIEDRĪBĀ, UZDOD JAUTĀJUMU ZEMĀK NORĀDĪTAJĀ FORMĀ. MĒS TEV ATBILDĒSIM.