ADRIJA

26. nedēļa

870g

33cm

Pirms gandrīz 3 gadiem 3.janvārī 2019.gadā sākās mazās cukurpaciņas dzīves stāsts. Adrija piedzima 26.nedēļā 870g un 33cm svarīga.
Piedzimām Valmieras slimnīcā. Dzemdības bija pēkšņas.


5.dzīves dienā mūs pārveda uz BKUS kur turpinājām savu cīņu. Adrija bieži “aizmirsa” elpot, biežas apnojas lēkmes, aparāti pīkstēja vairāk kā 20 reizes dienā, daudz dažādas pārbaudes, EEG, magnētiskā rezonanse utt. Ko tik šis mazais cilvēkbērns nav pārdzīvojis

Gāja mums grūti.
Bet šoreiz par labo. 21.martā pēc gandrīz 3 pavadītiem mēnešiem slimnīcas telpās, beidzot devāmies mājās. Laimīgākā diena.
Adrija attīstījās un tas bija galvenais, jā viņa atpalika un joprojām mēģina piesteigt savus vienaudžus, bet pats galvenais ka viņa ir cīnītāja.
Adrija sāka velties 8 mēnešu vecumā gada vecumā sāka rāpot. 1.2g cēlās kājās un 1,7g stabili staigāja.
Adrija uzsāka dārziņa gaitas 1,8g (koriģētais vien 1,5g) Ļoti lepojos ar savu mazulīti, manās acīs vienmēr viņa būs pati stiprākā, skaistākā, gudrākā.
Žēl, ka ir covids un nav iespējams aiziet uz JITN un parādīt māsiņām un dakterei cik liela izaugusi Adrija- bet ceru, ka viņas šo lasīs un atcerēsies mazo cīnītāju, paldies jums ka bijāt kopā ar mums un palīdzējāt manai meitiņai pirmajos dzīves mēnešos.