MELĀNIJA

26+1. nedēļa

780g

30cm

Biju slimnīcā jau 3 dienas. 3.10.2019. tētim bija jādodas uz lidostu, lai lidotu uz darbu. Bērniņa dzimumu mēs vēl nezinājām. Pirms došanās, viņš nočukstēja pie vēdera: ‘’Kad esi gatavs, tad dzimsti.’’ Tās pašas dienas naktī viņa bija klāt,26ned+1d - 3 mēnešus agrāk... Mūsu svētku dāvana- Melānija, maza un trausla 780g smaga un 30 cm gara.

Ārā rudens, kokiem birst lapas. Dīvaini, bet es patiešām jutos kā Ziemassvētkos. No rīta gāju apraudzīt savu dāvanu... maza, maziņa, bet manī bija miers, jo es zināju, ka kopā mēs pārvarēsim visas vētras. Novembrī tētis atgriezās no darba un abi kopā auklējām Melāniju.

Pirmo nedēļu pavadījām Stradiņu slimnīcā, pēc tam devāmies uz BKUS. Brīnišķigi ārsti, māsiņas, viss personāls... Acīs prieka asaras un pateicība Dievam par ikvienu, kurš bija ar mums un palīdzēja Melānijai augt un attīstīties.

Nonākot BKUS, es izveidoju kladi, kurā bija pašas zīmēts kalendārs, lai pierakstītu svara pieaugumu un jaunos sasniegumus, piemēram, pirmais sasniegtais kilograms. Iesākumā rakstīju arī dienas plānu, lai neaizmirstu apmeklēt piena istabu vai apciemot Melāniju. Pierakstīju arī citātus no  Bībeles, kuri mani stiprināja. Tas mani uzturēja možu un ar skaidru prātu, Dieva Vārds un apsolījumi man neļāva ieslīgt skumjās un ilgām pēc mājām. Šī bija viena no daudzajām rakstu vietām, kuru citēju un pārlasīju ik dienas:
‘’Daudz ciešanu taisnajam, bet no visa Tas Kungs viņu izglābj. Viņš pasargā visus viņa locekļus, neviens no tiem netiek samaitāts.’’ Psalms 34:20-21.

Dzīvē mums katram savas ciešanas, katram savas bēdas, bet zini, katram mākonim ir zelta maliņa.


Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.