MĀMIŅ, ES TEVI MĪLU

28. nedēļa

1130g

39cm

Mana meitiņa piedzima 28 grūtniecības nedēļā un svēra 1130 gramus un bija 39 cm gara. Pēc 2 nedēļām no Vidzemes slimnīcas pārveda uz Rīgas bērnu slimnīcu Vienības gatvē. Pēc mēneša mēs jau tikām mājās, jo bijām priekšzīmīgas pacientes un darījām visu, ko ārsti ieteica. Mums bija problēmas ar svara pieaugumu, tik pa 100 gramiem mēnesī līdz pat 2 gadiem.  Meitiņa arī nerunāja un nebubināja kā citi bērni tajā vecumā, bija sajūta, ka viņa klausās un uzsūc visu informāciju klusējot.

Pēc tam sāka runāt teikumos. Piebaroju ar krūti līdz 4 gadu vecumam, tas deva viņai mieru un mīlestību. Arī tagad, kad meitiņai ir 9 gadi, viņa ir mierīga un mīlestības pārpildīta. Katru dienu vairākas reizes dienā viņa saka- " Māmiņ, es tevi ļoti, ļoti mīlu! ". Reizēm ir sajūta, ka viņa ir no citas pasaules-  labestīga, vienmēr rūpējās par citiem, mīlestības apgarota, tikai bieži no skolas nāk bēdīga, jo lielākā daļa bērni nesaprot šo mīlestību un labestību, tādēļ dara pāri, bet viņa tik un tā viņiem piedod un mīl .Viņa ir FANTASTISKA!

Mīļie vecāki,tad ,kad mūsu mīļie eņģelīši atrodas kulbiņā, dziediet viņiem dziesmiņas ( es sacerēju meitiņai dziesmiņu, pie kuras viņa mierīgi aizmieg vēl savos 9 gados, kad ir slima un lūdz, lai to nodziedu), glāstiet katru mīļu brīdi, stāstiet, kas notiek apkārt, dodiet mīlestību caur savām rokām, jo paņemt rokās mazo pirmajās dienās mēs nevaram, bet sirds lūzt, jo vēlamies piekļaut pie sevis un samīļot. Gribu pateikt milzīgu paldies Neonatoloģijas nodaļas personālam par šo milzīgo mīlestību, ko viņi dod katram bērnam. Viņiem ir zelta rokas, jo spēj darīt brīnumu lietas mūsu mazajiem eņģelīšiem.

Īpašu mīlestības sūtījumu vēlos nodod Valmieras jaundzimušo intensīvās terapijas nodaļai. Personāla attieksme bija izcila!!! Kaut vairāk būtu tādi vienkārši un iejūtīgi cilvēki baltos halātos. Paldies!

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.