PAULA

47cm

2570g

Mūsu mazā Paula izdomāja ierasties šajā pasaulē nedaudz agrāk- 13.04.2020., tieši Lieldienās. Paula piedzima 2570g smaga un 47cm gara. Protams, pati elpot nespēja. Pirmās asaras,ieraugot savu meitiņu, pie visiem vadiņiem, elpošanas aparāta. Tik maza un neaizsargāta, bet liela cīnītāja jau no pašas pirmās minūtes, jo no maisījuma atteicās un gribēja tikai un vienīgi mammas pienu. Nesu katru pilīti, kas vien bija. Katras 3h cēlos augšā, naktī slaucu pieniņu, lai tik būtu pieniņš un būtu iemesls viņu redzēt kaut uz sekundi, bet notika lielais brīnums un 15.04. viņa pati izēda savus pirmos 20ml, bet elpot vēl nespēja, tāpēc devāmies uz BKUS. Bijām 3 dienas intensīvās terapijas nodaļā, bet Paula tā gribēja būt kopā ar mammu, kā sāka pati elpot tieši ierodoties Bērnu slimnīcā. Nākamajā dienā Paula jau izēda visu pudelīti patstāvīgi, un mēs pārgājam uz nodaļu, kur pavadījām vēl 3 dienas un ņēmāmies labi svarā, ēdam jau no krūts. Tad izskanēja dakteres vārdi: “Jūs šodien braucat mājas!”.  Tas bija vislielākais atvieglojums 11 dienu laikā.

Tagad Paula ir izaugusi liela 1.6 gadniece. Liela un aktīva meitene, kura ik pa laikam neklausās mammu un tēti, bet tas nav galvenais. Galvenais ir tas, ka viņa ir vesela un stipra jau no pašas pirmās dzīves minūtes.


Lorem ipsum headerum

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.