AMINA

26. nedēļa

600g

28cm

Tulkots no krievu valodas. Iesūtīts 2020.g.

Amina piedzima ļoti negaidīti – 26.grūtniecības nedēļā, 600gr un 28cm liela. Tas bija ļoti biedējoši, gan mana, gan Aminas dzīvība karājās mata galā.

Kad pirmo reizi aizgāju pie meitiņas uz intensīvās terapijas nodaļu, ieraudzīju mazu kamoliņu, kurš cīnījās par savu dzīvību dienu no dienas. Ārsti nespēja vien beigt uzskaitīt Aminas diagnozes, kuras katru dienu pievienojās klāt ar vien no jauna. Ārsti joprojām nebeidz brīnīties, kā viņai ir izdevies izdzīvot! Bet mēs meitiņai ticējām, ka viņai viss izdosies! Amina ir ļoti stipra meitene! Gan māsiņas, gan dakteri kļuva mums kā otrā ģimene. Viņu darbs ir nenovērtējams. Esmu ļoti pateicīga visam intensīvā terapijas nodaļas personālam, īpaši mūsu dakterei Zariņai.

Šobrīd Aminai ir 2gadi un 3 mēneši. Viņa ir ļoti aktīva, smaidīga un labsirdīga meitene. Bet pirmais dzīves gads ar cīņu par dzīvību ir palicis tikai atmiņās.

Mīļie vecāki, nepametiet savus bērniņus, ticiet viņiem un nekad neraudiet pie inkubatoriem. Mūsu pozitīvās emocijas palīdz mazuļiem augt stipriem un cīnīties!Аминочка родилась не ожиданно!
На 26недели
600гр и 28см
Это было очень страшно так как и я и Амина была на волоске от смерти

Когда я первый раз пришла к ней в отделение — увидела маленький  600 громмовый комочек, который боролся за жизнь каждый день. Врачи перечислили диагнозы и патологические процессы, происходящие в ее организме, сказали, что у Ами  было кровоизлияние в мозг, и каждый божий день история болезни моего ребенка буквально разбухала от новых вводных. Врачи до сих пор удивляются, как ей удалось выжить….
Но  мы верили в дочку ,что она справится!!
Она очень сильная девочка, медсестры , врачи стали нам второй семьей!Их работа бесценна!
Я благодарна реанимации  интенсивной терапии,всем всем медсестрам и особенно нашему доктору Zariņa!
Теперь Амине 2 года и 3 месяца
Она очень активная,улыбчивая, и очень добрая девочка!А тот страшный год в борьбе за жизнь я оставлю в пямяти !!
Милые родители не бросайте своих деток!!Самое  главное верьте в вашего ребенка!!И никогда никогда не плачьте около инкубатора!!!Ведь ваши эмоции помогают вашему ребенку бороться за жизнь!!